Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik az a zeneszám? :/

Sagipetra kérdése:

Melyik az a zeneszám? :/

Figyelt kérdés
Egyszer linkeltek nekem egy zenét ami nagyon tetszett és sokszor hallgattam ! Viszont most már nem emlékszem a címére se az előadójára mert totál elfelejtettem! A klippre emlékszem..! Valami olyasmi volt hogy egy csaj egy buiban volt (ez nem biztos) és egy hapi biliárdozott és utána azzal a hapival menekültek valaki elől együtt!! Meg bújkáltak vagy nem is tudom és az a csávó már a bulin kinézte magának a csajt! szóval ha ennyiből valaki ráismer linkelje el légyszii! Nem olyan hallgatott zene szerintem nem sokan ismerik és ilyen szőke haja van a hapinak a klippben fullcapje is van annak aki énekli és úgy emlékszem Adam valaki de ez már nem biztos!! Nem tudom ebből valaki felismeri e a számot mert nem nagyon hallgatott de azért írjatok!!köszii

2013. jún. 5. 14:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!