Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tagokat keresünk! (zenekar) (? )

Tagokat keresünk! (zenekar) (? )

Figyelt kérdés

Frissen induló zenekar keresi,dobosát,és gitárosát!

Nógrád megyében lehetőleg,de ha neked nem baj az utazás,akkor messzebbről is jöhetsz. Salgótarján-Tar között keresünk jobban tagokat,de ha pl Szurdokpüspökin laksz(hallottam sok ott a gitáros és a dobos) az sem baj!

Irányvonal:Depresszió,Road,Insomnium,Leander Rising és hasonló zenekarok!

Nem koppintós zenét szeretnénk csinálni,hanem egy sajátos világban mozgó metál/death metál zenét!

Ha kezdő vagy az sem probléma,csak legyen cuccod!

Na kell ide egy kérdés is ezért ide írok egy kérdőjelet :D

????



2013. jún. 2. 13:56
 1/4 A kérdező kommentje:
ja igen és még ami alap! Egy kis törzsi féleségű zenére gondoltunk haverommal(gitáros) pl mint:Sepultura-Bloody Roots albuma! Én hörgésben állítólag jó vagyok,mellette basszerozok! De ha te joban nyomnád mint én szóba jöhet hogy még akkor basszerosok is jelentkezhetnek!
2013. jún. 2. 13:59
 2/4 anonim ***** válasza:

"Irányvonal:Depresszió,Road"


"...metál/death metál zenét! "


A Death Metál is Metál. A Metál az összefoglaló neve a többi alműfajnak:Heavy,Thrash,Death,Black,stb. A depresszió és a road elég érdekesen festenek ott a felsorolásban,de mindegy.


Egyébként ne haragudjatok,én nem zenekartagnak jelentkeztem,csak ajánlanék valamit:rockerek.hu-n próbáljátok meg,ott több az esélye annak,hogy találtok is valakit.

2013. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi,ismerem az oldalt de ott nem sokra jutottam.

A Road és Depressziót azért írtam oda,mert kb olyan szintre szeretnénk eljutni kb. De följebb se lenne gond!

2013. jún. 3. 16:23
 4/4 A kérdező kommentje:
a death metált azért raktam külön,mert inkább az felé irányulnék! A sötétebb hangzásvilágot szeretem,de mást is meghallgatok metálban,ha csak metált írtam volna akkor abból meg mi lett volna? Abban ott vannak alternatív,folk és hasonlók amelyeket szintúgy hallgatok,de azok nem jönnek be nekem,se haveromnak!
2013. jún. 3. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!