Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az RTL- klubbon szokott menni...

Az RTL- klubbon szokott menni egy reklám vagyis én úgy tudom hogy azon szokták játszani de lehet hogy a Tv2-őn. Annak a zenéje kellene nekem?

Figyelt kérdés

A reklámban egymásnak adják tovább a sört vagy a kólát nem tudom már pontosan a végén a tengerparton kötnek ki...

A reklám alatt szóló zene megvan valakinek vagy honnan tudom letölteni,vagy mi a címe hogy letöltsem magamnak nagyon fontos lenne előre is köszönöm


2009. okt. 6. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

dreher relkám; keress rá a youtube-on

amúgy reklámokat nem csatornák szerint vetítenek

2009. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
www.youtube.com/watch?v=4BBnO6ZVij0 ez az
2009. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=zO9I61gYlms ez az és írd be a google-ba h youtube downloader egyszerű progi és azzal tod letölteni de ha adsz egy msn címet akkor lehet hogy át tudom küldeni mp3-ba ( az msn címedet küldheted privibe is:D )
2009. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!