Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy régi,90-es évekbeli dal...

Egy régi,90-es évekbeli dal címe kéne, ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy nagy sláger volt-e, talán nem. Csak arra emlékszem, hogy unokatesóm hallgatta folyton. Most neki lesz bulija és meglepiből elvinném, de csak annyira emléxem, hogy egy nő énekelte - vagyis inkább csak úgy mondta a szöveget - és valami olyasmival kezdődött, hogy: "Tu tu tu men men men". Talán úgy volt, hogy volt egy mondat, amit a nő elmondott és utána a dj össze-vissza vágta ezt a szöveget és azért ismétlődött annyiszor egy-egy szó belőle. Tudom, hogy nem sok infó, de valakinek hátha beugrik. Köszi!

2013. máj. 29. 17:51
 1/1 A kérdező kommentje:

Na, közben eszembe jutott. Mégsem teljesen úgy volt, ahogy először emlékeztem. De aztán beugrott, hogy inivini-cinivini és akkor már tudtam, hogy ez az:

http://www.youtube.com/watch?v=xR2wE1U-8Jk

:)

2013. máj. 29. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!