Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mr. Busta és Siska Finuccsi...

Mr. Busta és Siska Finuccsi mért nincsenek már jóban?

Figyelt kérdés
Volt közös zenéjük is de már a Rapszakma 3-ban Sikát is megemlíti és ebböl gondolom a kérdést. :)

2013. máj. 27. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem értem Bustát,mert nem szereti a telepieke,de ugye Siska telepi és mégis csinált vele számot.

Ez a helyzet redOne-al is,mert ő is telepi és mégis RealTrill-ben benne van.

2013. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem Busta gondolkodás modját senki sem érti még ő maga sem :) vagy csak Busta egyszerűen nem tudja elviselni hogy jobban nyomják mint ő :)
2013. máj. 31. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát én se értem,de a zenéi nagyon jók(szerintem).És egy előadónál sztem nem a személyiségét kell megfejteni,hanem kell értékelni a számait
2013. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Jobban nyomják mint ő? Jaj Istenem mindenkinek más az izlése én mindkettejüket szeretem sőt szeretem a telepieket és a Real Trill -t is, de szerintem rohadtul nem nyomja egyik sem jobban mint Busta sőt még a stílus is teljesen más ennyi... De egyébként erre én is kíváncsi lennék...
2013. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
miszisz bukta egy idóta szókincs nélküli rímtelen műmájer suzukis kamugengszter! aki a nézettségért a saját anyját eladná, letiltja a kommenteket hogy ne lehessen odaírni melyik szöveget, alapot, logót honnan lopta! NKS-el barátok voltak volt közös számuk is mégis bekóstolta őket valamelyik rapszakmába a 26000 közül. és utána még hívta őket kerti partyzni! mikor Pajáék felhívták nekik is becsicskult! a 12 éves gyerekeknek emg a 8 általánost végzetteknek viszont tudom ajánlani a "nagy" miszter gengszert..
2014. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom de nem is érdekel, sőt örülök neki hogy nem haverkodik egy ilyen verébbel mint Busta. Siska az akin soha nem fogsz rin tin tin pólót látni, meg Garázsosat.
2014. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
80%
Még hogy busta jobban nyomjai mint a többi magyar raper na ezt se mondtam volna....
2014. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 I3LaCkiNMaN válasza:
Káva, Killakikitt, Nks SCBP TKYD EZEK JÓK NEM BUSTA BUSTA ÁSSA EL MAGÁT MÉG ESSEMM IS JOBB NÁLA .Busta egy nagy 0 nagyszájú gec.i mindenki meg akarta verni
2015. jan. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!