Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok Wolf Kati...

Mit gondoltok Wolf Kati Szerelem, miért múlsz? C. számáról?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Azért végzett olyan hátul tavaly előtt az eurovíziós dalfesztiválon, mert tucatzene(Akármilyen jó is, ez az igazság)
2013. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem értek egyet. lehet, hogy tucatzene, de az eurovíziós fesztivál eredményeit ne tekintsük már mérvadónak. nekem sem tetszik ez a dal, de szerintem az utóbbi 5 évben nem volt az elsők közt olyan ami olyan húde egyedi lenne. Byealex zenéje legalább annyira tucatzene, mégis előrébb végzett. büszkék is vagyunk rá, de az, hogy egy ilyen versenyen valaki jó helyezést kap, nem jelenti azt hogy az a zene az jó, igényes, egyedi. a verseny nagyon másról szól
2013. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha radics gigi jutott volna tovább például, akkor tuti hátrébb kerültünk volna, mert kopp olyan mint a többi 25 , és én erre értettem az egyediséget, hogy alex kilógott a sorból, a dalával a többi 25 közül, és épp ezért ért el ilyen jó helyezést
2013. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem voltam rá büszke amikor az eurovízión indították, viszont ettől függetlenül nem bántottam, sértettem, írtam gusztustalan megjegyzéseket, kommenteket...mint ahogy nagyon sokan hírességek közül IS ByeAlexre. :( 20-szori meghallgatás után (mert mindenhol leadták, tv-ben, rádióban, meg klipet megnéztem, meg ugye van magyar és angol verziója...) és ezek után kezdtem kissé kedvelni, ami nem jelenti az, hogy annyira megtetszett volna de már egy kicsit pozitívra változott a véleményem. Tucatzene, ráadásul semmi különleges nincs benne, nem is fülbemászó stb. stb.

Hát, nekem ennyi a véleményem róla.

2013. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg tucatzene, de szeretem.
2013. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!