Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan vegyek fülhallgatót?

Honnan vegyek fülhallgatót?

Figyelt kérdés

már kitaláltam mit veszek, de ajánlanáto kegy helyet ahonnan ajánlott venni?

media markt: ott drága

vater: valószínűleg használt de olcsó

egyéb helyek, hangtechnikával foglalkozó webshopok, webáruházak?

mit ajánlotok



#webáruház #garancia #webshop #fül hallgat fülhallgató
2013. máj. 19. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
telefonbolt, optika (nálunk a szemészeti optikában is vannak ilyesmik)nézz be! ;)
2013. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mp4nation.com, shop.frogbeats.com, Amazon, eBay, hardverapro.hu, hangbarlang.hu, kb ennyi.
2013. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
zaj.hu
2013. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
aqua.hu, illetve az előttem felsorolt zaj.hu . illetve kinézed milyen típust szeretnél, és olyanra keresel rá, hol a legolcsóbb. (argep.hu) a sennheiser típust tudom szívből ajánlani, hangzásból világbajnok, jobbat nem nagyon fogsz találni, megölhetetlen.
2013. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző:


hogyne lenne jobb a Sennheiser-nél, attól függ melyik árkategóriáról van szó. 50 ezer alatt nehéz ROSSZABBAT találni.

2013. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6os, lehet hogy igazad van, én még abban a kategóriában mozgok :) de mire feljebb jutok, úgyis megsüketülök...
2013. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az emberek többsége ebben az árkategóriában mozog, viszont ott nem Sennheiser, AKG meg ezek a nagyok az igazán jók, hanem a kisebb márkák, hisz ott nem csak a márkát fizeted meg.

Természetesen egy Sennheiser fej/fülhallgató sem rossz, hiába csak 5-10 ezer, de sokkal jobbak vannak nála.

2013. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!