Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy beat s by dr dre szeretnék...

Nicholasz kérdése:

Egy beat s by dr dre szeretnék venni és nagyon olcsón tudom megkapni?

Figyelt kérdés
haveromnak a keresztapja canadba szálit a beats nek és küldot neki haza egy taskaval es 3OOO ft ér ad nekem egyet.Szerintetek jo ötlet megvenni és ha igazábol lopta?Nem ugz ismerem mert jo gyerek.
2013. máj. 18. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu. Ha már teljesen eredeti, akkor miért adná pont 3k-ért? Neten 20-30-50k-ért is lazán elkelne, még ha azt mondaná, hogy haver vagy, ezért csak 10k, akkor is hülye lenne.

Szinte biztos, hogy hamis.

2013. máj. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt mondja hohgy nem tudja anyiert eladni mert mar probalta es nem ment
2013. máj. 19. 09:54
 3/7 A kérdező kommentje:
azt ija rajta hogy made in canada tegnap kiprobaltam. az is igaz hogy ugyanugy hamisithatnak candaba mint kinaba
2013. máj. 19. 10:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig ha eredeti Beats, akkor el tudná adni annyiért.
2013. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az hogy lopott az egy dolog, kit érdekel? Senki nem tudja csak ha megmondod.Az meg hogy igazi-e az már más kérdés és az nem attól függ hogy mennyiért adja mert ha nekem lenne egy táskával akkor nem hogy 3-ért de ingyen is adnék egyet a legjobb haveromnak mivel van még egy táskával. Próbáld ki, abból szerintem megtudod hogy igazi-e.
2013. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem 3000ft adja a tobieknek 25000ft er
2013. máj. 20. 14:30
 7/7 A kérdező kommentje:
megvettem nem hamisitvany nagyon jo
2013. máj. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!