Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Olyan oldalakat keresnék,...

Olyan oldalakat keresnék, ahol normálisan és érthetően fenntvannak a GITÁR TABOK. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
gitartab.hu?
2013. máj. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem a legjobb..
2013. máj. 18. 09:37
 3/15 anonim ***** válasza:
911tabs.com
2013. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
de nem értem, hogy akkor mi számít normálisnak :D olyat keresel, ahol először elmagyarázzák hogy hogy kell olvasni, vagy mi a gond vele?
2013. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha magyar dalokat keresel akkor a gitartab.hu-nak van a legnagyobb gyűjteménye. Viszont ha globálisan nézzük, akkor a 911tabs.com-nál nem találsz jobbat.
2013. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nemrossz a gitártab.hu,csak akkora baromságokat írnak pár számhoz,hogy megkérdeztem egy profit és ő is röhögött!

lehet hogy neked bejön,nézegessed sokat!



viszont a 911.tabs nagyon jó,köszönöm!

2013. máj. 18. 21:31
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is tudom, hogy egy-két számhoz hülyeség van írva, de ez nem változtat azon a tényen, hogy hazai oldalak közül a gitartab.hu-nál nagyobbat és jobbat nem fogsz találni.
2013. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
most megsértődtél mert segíteni próbáltam? ha olyan nagy baromságokat írnak, miért nem használod a füled? a "profik" úgy szokták, én is ezért nem nézegetem az ilyen szaros oldalakat, csak tudni akartam hogy miért nem jó, hogy esetleg linkeljek másik oldal. hülye paraszt, kínlódj vele sokat
2013. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem sértődtem meg! csak picit bunkó voltál,mert mondtam valamit..jó az az oldal,csak nem minden van fennt jól.
2013. máj. 18. 22:58
 10/15 anonim ***** válasza:

igen, mert megkérdeztem hogy mi nem jó vele. ha leírtad volna hogy az, hogy sok elírás van, akkor leírtam volna azt, amit most fogok :


szóval nem az oldal hibája, hogy sok hiba van, feltöltők töltik fel. a 911tabs valóban összegyűjtű a nagy tabos oldalak feltöltött dolgait, és ott megtalálsz bármit, de nem kizárt, hogy ott fogsz olyan magyar tabbal találkozni, amiben ugyanazok a hibák bele vannak írva, mint amit a gitárpróban látsz. másrészt, az csak más oldalak adatbázisait használja, nem tudhatod hogy ki töltöte fel, annyi előnye van, hogy pontozzák a tabokat, és ha látod hogy alapból le van pontozva, akkor nem nyitod meg, de nem egy olyan dallal találkoztam már, amihez egyszerűen nem volt egy jó kotta.. a legjobb nemzetközi még mindig a 911tabs, a legjobb magyar meg a gitartab, de ha nem tanulod meg a füled használni, és a tabokra hagyatkozol, akkor bizony lesznek csalódások.


és nem voltam bunkó

2013. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!