Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » "Sálálálálálá midnight....

"Sálálálálálá midnight. Sálálálálá to bird. " "Szabadon szállok a széllel"-re hasonlít ez a rész, de angol számot keresek, és sokkal lassabbat is. Régi, pasi hanggal rémlik. "Singin' my heart to the midnight"-tal nem lett meg. Melyik dal lehet?

Figyelt kérdés

Szóval ilyesmi:

"Sálálá lá lálá midnájt. Sálálá lá lá tu bööörd... Tá.rárá.rámtidá midnájt. Tárán táráttá... - A 'táráttás' résznél semmi nem maradt meg a szövegből, de ilyen a dallama, "táráttá" után olyan lágyan felviszi a hangsúlyt az énekes. (A 'tárárák' közé azért raktam pontot, hogy jobban látszódjon, hány szótagos, és a 'Sálálánál' sincs meg, hogy pontosan mi lehet a szöveg)


És nagyon lassú szám, és a 'midnight' után leviszi a hangsúlyt, nem úgy, mint a "Szabadon szállok a széllel" sor végén. És a "bird"-ös rész, nem tudom milyen szavak vannak ott, de ahova a "bird"-öt írtam, ott "ö" hang van abban a szóban emlékeim szerint, és azt picikét elnyújtva énekli. Az a két szó pl lehet "the World" is akár, bár valahogy nekem az annyira nem passzol. Ha valaki tutira rájött ebből, melyik régi dal lehet, légyszi írjon!


A dal olyan hatást kelt, mintha lágy szellő fújdogálna, nekem olyan.


Sláger rádión ment annó sokat, arra tippelek, hogy '90-es évek beli lehet, de lehet 2000-esek eleji, vagy esetleg '90-eseknél korábbi is.


Midomival már próbálkoztam. Amikre Guglival kerestem rá, azok között nem találtam, szóval légyszi olyanokkal, amiket elsőre kidob, ne próbálkozzatok, csak, ha tényleg tudjátok:)

"Power of midnight"-ra is gondoltam már, úgy se lett meg:S Meg még ilyen "Singin' my heart to the midnight" meg "Singin' my song to the midnight" még ilyesmikkel próbálkoztam.


A dal kicsit olyan "beletörődős" hangulatú is.

Ja és lehet van női előadóval is, de nekem férfi hang rémlik:)


Hát, köszi ha elolvastad, és ha meg is mondod az előadót és a címet, akkor duplán köszi!!:D



2013. máj. 11. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
gyöngyszem :D
2013. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért engem érdekelne:)
2013. máj. 11. 17:59
 3/14 anonim ***** válasza:
2013. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát, ez nem nyert, de köszi:) Teljesen másfajta dal, nem pattog így!!
2013. máj. 12. 14:02
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja és a "sálálálá" helyén is szöveg van!!
2013. máj. 12. 14:03
 6/14 A kérdező kommentje:
Olyan Mike Oldfield és Maggie Reilly-féle stílusú zene.
2013. máj. 12. 16:45
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Kállay-Saunders András Baby xD
2013. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért linkeld be, ha megvan!
2013. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7-es 19:19, az hol régi? o.O Ja és mondtam, hogy a "Sálálá"-s rész helyett is szöveg van, valami ilyesmi lehet: "Singin' my heart to the midnight" Na mindegy, még várom a jó választ! Légyszi valakiiii!!
2013. máj. 12. 19:44
 10/14 anonim ***** válasza:
sing my heart a dal címe szerintem
2013. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!