Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik szám ez (RAP)?

Divi98 kérdése:

Melyik szám ez (RAP)?

Figyelt kérdés

Van egy rap szám, a Petőfi Rádió adták ma (2013.05.05) de az időt nem tudom:s a szövegében olyan részletek vannak,hogy pl : volt benne piroska meghogy szoknya alatt 2combocska meg hogy milye van még a kislánynak (nem én fogalmaztam ígyxd) megnézném milye van még a kislánynak, vagy ilyesmi meeg volt benne csaj is

a csaj valami autóról énekel h amiatt szereti a pasit vagy nemtom

ennyit tudok a számról :SS Valaki mgmondaná miez? nagyon fontos lenne az egyik barátomnak:]]


2013. máj. 5. 20:19
 1/2 Róóz Peter válasza:
Vagy nézd meg itt, hátha valami beugrik..., vagy itt: [link] sajnos hiába hangtár a neve ennek az oldalnak, de hallgatni nem lehet, de ha szerinted valamelyik esélyes, akkor keress rá a Yotube-on. (Persze, sokat segítene, ha nagyjából tudnád mikor hangzott el, mert itt időrendben van minden.)
2013. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Róóz Peter válasza:
Ja! az első link lemaradt: [link]
2013. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!