Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csao! Valaki tud nekem jó...

Csao! Valaki tud nekem jó rock, punk, metal stb. bandákat mondani?

Figyelt kérdés
Akármit!

2013. máj. 5. 19:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
12 Stones, 3 Doors Down, 30 Seconds to Mars, Apocalyptica, Blink 128, Bon Jovi, Breaking Benjamin, Dead By Sunrise, Evanescence, Fall Out Boy, Five Finger Death Punch, Foo Fighters, Fuel, Green Day, Guano Apes, Guns & Roses, Heaven's Basement, Hooligans, Iron Maiden, Jimmy Eat World, Linkin Park, Metallica, Motorjesus, Nickelback, Papa Roach, Paramore, Queen, Red Hot Chili Pappers, Rise Against, Seether, Simple Plan, Sixx:A.M., Sum 41, System Of A Down, Tankcsapda, The Clash, The Offspring, Three Days Grace
2013. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

nem sok magyar volt eddig...:)

Road, Tankcsapda, Depresszió, Rómeó vérzik, Alvin és a mókusok, The grenma, Leander rising(őket minneképp ajánlom a figyelmedbe!!!:D), Supernem, 30y, Republic, Aljas kúszóbab, stb :D

2013. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 19gal_balazs97 ***** válasza:
Az itt felsoroltak eléggé lassúak :D Slayer, Amon Amarth, Sabaton, Kreator, Sodom és még néhány magyar Ossian, Pokolgép és Kalapács na ezeknek a hallgatása után rögtön feltűnik majd, hogy mekkora csend van :D
2013. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
ennyi erővel hallgasson death metált,amiben bitangul megy a pergődob sok zenekarnál :D
2013. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%

11. válaszoló:

elb*sztad mert nm blink-128, hanem blink-182 :)

2013. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Tényleg :) Bocsi xD

Na de ha már itt vagyok, akkor találtam még pár punk bandád azóta:

Alien Ant Farm

American Hi-Fi

Blue October

Feeder

Gob

Good Charlotte

Hot Action Cop (egy számukat ismerem, nekem inkább vicces a zenéjük)

New Found Glory

Sugarcult

The All-American Rejets

Toilet Boys

Transmatic

Szerintem nézz körül az Amerikai Pite soundtrackjében (mindben), ha ezek tetszenek, vagy bírod az Offspring, Sum 41, Blink 182(!!! xD) féléket. Ezeket mind ott találtam.


Vagy ott van még a Lordi, a Bullet For My Valentine, a Walkways. És ha death metálra vágysz, akkor ott van a Dimmu Borgir. Először csak röhögtem rajtuk, de aztán rájöttem, hogy egész jó zenét játszanak.

2013. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Akkor még én is írok. :D

Zebrahead

h blockx

T.S.O.L

Murderdolls

Insolence

No Fun At All

2013. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 FotelPunk ***** válasza:
Sex Pistols, Dead Kennedys, Exploited, Misfits, Auróra HétkönznaPI CSAlódások
2013. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 FotelPunk ***** válasza:
Paddy and the Rats, Firkin, Tancsapda, Los Vegas, még írok most ennyi jutott az eszembe
2013. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 FotelPunk ***** válasza:
57%
és ha valaki beírja punk bandának a green dayt, azt eleven megsütöm, és megeszem
2013. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!