Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Fall Out...

Mit gondoltok a Fall Out Boyról? És az új Save the . Albumokról?

Figyelt kérdés
szerintem iszonyat jo lett,eddigi legjobb albumuk(sztem)

#Pete Wentz #Fall Out Boy #FOB #Save The Rock and Roll
2013. máj. 2. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az új albumukat még nem hallgattam meg, de hallottam már róla a Phoenixet és a My Songs...-t, azok tetszettek. Örülök, hogy visszatértek.
2013. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A régebbi albumaiknál én ezt kicsit gyengébbnek érzem, de még így is jó :) Én jobban szeretem a rockosabb dalaikat, most pedig szerintem egyre inkább a pop irányába mennek el, de hát ők tudják. Nekem így is tetszik, amit csinálnak.
2013. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kicsit poposabbak lettek.

Jó ez,tetszenek az új számaik is,de akkor is.

Amúgy tetszik az új album,különösen a "The phoenix",a "young volcanoes",meg a "the mighty fall" c. számaik.

2013. máj. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon ütős lett, ahogyan az összes többi albumuk is! :)
2013. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem hallgattam meg az egészet, de a Young volca oes, a Phoenix, meg a Where did the party go nagyon tetszik.
2013. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Davey0228 válasza:
100%
nekem a régiek és az újak is tetszenek, az új videóklippeket ajánlom
2013. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
EGYSZERŰEN IMÁDOM<3
2013. júl. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vivientel válasza:
Én imádoom*-* olyan szinten király lett*-* már végig hallgattam az összes számukat,és nagyon tetszenek<3 amúgy is nagy fanjuk vagyok szóval.:DD nem csalódtam bennük!♥ :)
2013. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Evcsuu002 válasza:
100%
Én 5 éve hallgatom őket, hiátusz előtt után os imádtam őket nagyon bírom az új albumukat, de egy kicsit nem sértésként a banda felé, de szerintem egy kicsit elpopposodott az új albumuk, persze ők tudják remélem még csinálnak egy csomó albumot, és nálam is nagyon favorit az album, de a folie a deux a best *.*
2013. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Mai napig hálás vagyok az MTV-nek, mert láttam a World stage-t a tv-ben, és megtettszett.
2014. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!