Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Helo! Szeretném, ha irnátok...

Helo! Szeretném, ha irnátok nekem nyári slágereket, amit nyáron jó hallgatni. (? )

Figyelt kérdés
Jöhet link is

2013. máj. 1. 12:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok,mint animal cannibals-Budapest nyáron,vagy endless summer.Előre is köszönöm a válaszolóknak.
2013. máj. 1. 12:17
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mr. Rick - Zárjon be a gyár

[link]


Kerozin - Halál a májra

[link]


Kerozin - Azzurro

[link]


Edda Művek-Szélvihar

[link]


Edda Átok és áldás 12 A csend igazsága

[link]


Edda Művek-Egy ez a tábor

[link]

2013. máj. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Márciuska ***** válasza:

Nekem ezek a nyári slágerek. Tudom, régimódi vagyok, de hátha találsz köztük olyat, ami tetszik!

In the summertime (Mungojerry), Nekem a Balaton a Riviéra (Marót Viki), Summer holiday (Cliff Richard), Isle of Paradise (Blue Lagoon), Blue Jeans (Squeezer), Die Sonne und das Meer (Superboys), Games people play (Inner circle), Honolulu (Snoopy), Hawaiian roller coaster ride (Lilo and Stich), Kell egy ház (Ladánybene 27), No tengo dinero (Los Umbrellos), Que me quiten lo bailao (Lucia Perez), Lakatlan sziget (TNT), Vár már a nyár (PaDöDö), He mele no Lilo (Lilo and Stich), Sun fun (Passion fruit), Ich wunsch du wars bei mir (Superboys), The tide is hide (Atomic kitten), Ez egy ilyen nyár (Sipos F. Tamás, Pierrot), Bamboleo (Garcia), Me love (Sean Kingston), Surfin USA (Beach Boys), Itsy bitsy tenee wenee (Brian Hyland), Windszörny (Dolly Roll), Balatoni láz (4F Club), Pore Wavine (Helga’s, Úszkálunk (PaDöDö), Napolaj (UFO)

2013. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 (^_^) válasza:
KFT Afrika
2013. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!