Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Postássy Juli Puszi nyuszi c....

Postássy Juli Puszi nyuszi c. számát honnan tudom ingyen letölteni? Esetleg akinek megvan átküldené privátba?

Figyelt kérdés
köszönöm ha segítetek!!
2009. szept. 27. 17:52
 1/10 anonim válasza:

Nnna, a legegyszerűbb és biztosabb módot mondom.

http://www.youtube.com/watch?v=PxWzogoxQE8

ez a link a youtube videóhoz. Rámész a www.mediaconverter.com oldalra, bemásolod a linket és két kattintás után már lenn is lesz a szám. Csak vigyázz, hogy a formátumnál mp3, vagy más audio formátumot válassz. Tényleg pár perc az egész, és minimális angoltudással megoldható. szia!

2009. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én írtam az előbb. Ha esetleg nem sikerül, leszedhetem és átküldhetem. Én is szeretem ezt a számot:)
2009. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
elnézést, www.mediaconverter.org
2009. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy!!! az a helyzet hogy megpróbáltam letölteni, de rögtön el is akadtam, mert nem tudtam hova kell bemásolni a linket..... : ( Ezt meg tudnád nekem mondani, hogy hova kell pontosan? és akkor innen más számok is letölthető ezen az alapon ugye? köszönö a segítséget!!!!!!!!! : )
2009. szept. 29. 14:33
 5/10 anonim válasza:
ha feljön az oldal, baloldalt rákattintasz a gemkapocsra, h "new conversation", és akkor oda be tudod másolni. :) Én is letöltöttem amúgy:D Mindent kb így töltök le. szép napot!
2009. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
bocsi, a gemkapocs alatt az van h Enter a link:)
2009. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!! ari vagy, igen utána próbálgattam és sikerült is csak nem reagál rá ott alul abban a teglalapban :) azt írja ki hogy remoove, előtt meg ki van húzva,nem tölt.
2009. szept. 30. 18:08
 8/10 anonim válasza:
ha tényleg kell, elküldhetem:)
2009. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
amúgy nekem is sokat kellett várnom ennél a számnál. adj neki plisz pár percet:)
2009. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

elfelejtettem megköszönni: KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!

puszi

2010. márc. 18. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!