Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szólózáshoz olyan gyakorlatok...

Szólózáshoz olyan gyakorlatok amik fejlesztik a fogó kezem gyorsaságát?

Figyelt kérdés
Pengetni már 32edes tempóban tudok, vagy picivel gyorsabban, de a kezem az max 16odos tempóban tud fogni (nagyon picivel gyorsabban), próbáltam szólókat tanulni, de 1 év alatt ugyanabban a tempóban van a fogó kezem, pedig próbálom fejleszteni, de úgy látszik rosszul. Mivel próbálkozzak?
2013. ápr. 29. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gyorsan kell játszani, hanem szépen. Régebben én is így gondolkodtam mint te. Aztán jött a haverom, aki gyors mint a géppuska, és megkért, hogy mutassam meg, mit és hogyan. A gyorsaság is csak egy eszköz a sok közül. Fontosabb a dallam, amit játszol...
2013. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lassú számokat is megtanultam, tudok lassan, és érzéssel játszani, tudom, hogy pl egy tömény darálás könnyebb mint egy lassabb darab, de attól pl metálhoz, meg rock szólókhoz kéne, hogy úgy daráljon a kezem mint a géppuska :D
2013. ápr. 29. 22:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja meg pl attól, hogy valami darál lehet nagyon jó a dallama pl Metallica Fade to Black szólója
2013. ápr. 29. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Az tény, én csak arra utaltam, hogy nem feltétlenül baj, ha valaki nem tud "darálni", Idővel gyorsul az, csak nagyon sokat kell gyakorolni.
2013. ápr. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!