Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitárt válasszam az...

Melyik gitárt válasszam az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Squier Vintage Modified HSS

Squier Black and Chrome HSS

Squier Standard Stratocaster HSS

Második gitárnak kellene.



2013. ápr. 28. 13:49
 1/6 anonim válasza:
mivel szinte mind a három gitár ugyanazt tudja, gondolom te most a külsőre gondolsz.. hát nekem személy szerint a 2. tetszik a legjobban :)
2013. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Attól hogy ugyanazt tudják még nem biztos hogy ugyanolyanok is.Vannak szériák amik jobban beváltak és vannak amik kevésbé.Engem inkább minőségbeli tulajdonságok érdekelnének pl.hangszedők,tremolo,hangolókulcsok.
2013. máj. 1. 10:54
 3/6 anonim válasza:
próbáld ki őket hangszerboltba ha lehet, könnyebb választani!
2013. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha kipróbálhatnám mindegyiket de ez most nem lehetséges.Ha van valaki akinek volt ezek közül volt valamelyik gitárja akkor meghallgatnám a véleményét.
2013. máj. 4. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem éppenséggel van egy Squier Standard Stratom és én nagyon szeretem :) Az más kérdés, hogy az előző tulaj kicserélte a hangszedőit és a hangolókulcsait, tehát így nem tudom, ezek a részei gyárilag milyenek. Szerintem ennyi pénzért egy nagyon megérős gitár, már nem egy játékszer, de nem is méregdrága, a hídi humbucker miatt a zúzásokat is bírja, de a közép+nyak állásban nagyon szépen hozza azt a tipikus strat-hangot is.
2013. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Én is jelenleg a Standard felé hajlok de nehéz a döntés.
2013. máj. 30. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!