Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=bUo-Y1pB1nI


lehetőleg olyanok válaszát várom akik nem ismerek a számot és főleg rap és diszkó zenéket hallgatnak tetszik vagy nem tetszik és indokold miért (ja igen és az nem válasz h "fasza" meg h "szar" )


2013. ápr. 25. 21:58
 1/7 loupsolitaire ***** válasza:
56%
Muszáj szítani az ellenségeskedést?
2013. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs itt semmi szítás... arról nem tehetek h a primitív ember nem tud kultúráltan beszélgetni
2013. ápr. 25. 22:09
 3/7 anonim válasza:

Nem hallgatnám végig, de szeretem a rock-ot. Főleg azokat, amik nem ilyen önsajnáltatós vinnyogással próbálnak a"szerencsétlen" lelki sérült rokkereket maguk "alá" toborozni, hogy valamiféle hírnévre tegyenek szert.

Persze híres banda, de ettől még a vinnyogás elviselhetetlen számomra.

2013. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmegy, bár nem az én stílusom az kétségtelen. Nem hallgattam végig, annyira nem tetszik de a diszkó zenéknél mérföldekkel jobb.
2013. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mit értesz vinnyogás alatt?
2013. ápr. 26. 14:23
 6/7 anonim válasza:
1:32 nél... az nyávogás\vinnyogás nálam
2013. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem ott ahol magasan énekel
2013. ápr. 26. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!