Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mit szóltok a panic station...

Chris0823 kérdése:

Ti mit szóltok a panic station muse kliphez? Nagyon nagy baromi sokat röhögtem rajta! állati! Lehetnek még ennél hülyébek?! musemanian megnézhetitek! Előre kösz!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 18:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
sok sikert! remélem tovább jutsz mint én, mert én még p betűig se jutottam el. csak a p-ig kell eljutnod és máris előbb vagy mint én.komolyan remélem hogy neked sikerülni fog mert ez bizony alig tudja valaki megcsinálni.
2013. máj. 5. 15:29
 12/18 anonim ***** válasza:
hirtelen azt sem tudtam, h hogyan kezdjem xD ezt még gyakorolni kell :D
2013. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
:D
2013. máj. 6. 13:35
 14/18 anonim ***** válasza:
egyébként a panic Station-re visszatérve, már a kiadás előtt is láttam belőle képeket és már akkor tudni lehetett, hogy nagyon beteg lesz :D
2013. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

hát ha egy olyan képet látsz ahol matt egy baromi nagy piros szőrmebundában, chris tele tollakkal terített ruhában,

dom pedig talpig flitterben parádéznak így hárman műanyag dinoszauruszokkal és polipokkal akkor szerintem nem kell a jövőbe látnod hogy tudd a videoklipnek nem lesz túl sok értelme! amúgy én is láttam képeket és már tudtam hogy szakadni fogok rajta. elmehetnék jövőjósnak!:D

2013. máj. 9. 15:17
 16/18 anonim ***** válasza:
mehetünk még egy páran :D
2013. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
simán.:D
2013. máj. 11. 17:49
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, nagyon állat :D
2014. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!