Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy néz ki egy Anonim Mc...

Hogy néz ki egy Anonim Mc koncert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én csak nem rég futottam össze a dalaival, mikor még javában el volt tűnve, mikor még javában keringtek a neten olyan hírek, hogy meghalt. Persze azóta jött a Moszkva tér, és mindenki nyugodt, hogy él és virul, meg készülnek új számok.

Találtam a neten egy plakátot, ami egy bárba hív Anonim Mc koncert-re. 2009-es asszem. ez valószínűleg a józanul minipackre szólt. Érdekelne milyen felállásban játszott a banda aki kísérte, és milyen volt a színpadkép. Klarinétos gitáros tuti volt gondolom. Dobos? vagy csak dobgépről ment az alap? És maga Anonim hogyan őrizte meg az anonimitást? Símaszkot vett fel? Amúgy sehol nem látni tőle koncertvideót, ezért is kérdezem.



2013. ápr. 22. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem voltam koncertem, de a kedvenc előadóm, mivel fantasztikus ember(nem kell részleteznem)

Úgy van, hogy Anonim Mc nem show-biznisz elemként tekint az anonimságára. Hanem ő egyszerűen könnyebben tud így zenélgetni, nem kell foglalkoznia a küsejével és így tényleg csak a zenéjére figyelsz(erről beszél a "majd egyszer"-ben illetve a Névtelenül-ben is)

Tehát koncerten nem vesz fel semmit, lehet látni az arcát.

Ha menőzni szeretne vele, akkor maszkban menne fellépni és elküldené a Fókusznak a dolgokat :D -ezt ő írta.

Azért nem tesznek fel vidit, mert jófejek az emberek és nem szeretnék leleplezni. Amúgy Anonim maga mondta, hogy van fennt róla kép, csak jól kell keresni.

2013. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!