Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudom, hogy mi ez a zene, de...

Tudom, hogy mi ez a zene, de nem találom ebben a formájában. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Ebben az AMV-ben találtam a zenét, nagyon tetszik, de nem találom ilyen előadásban, csak "rockosabb" változatokat ad ki a youtube. Az sem rossz, de ebbe szerettem bele igazán. A videó elején, a zene címe What If, előadó: SafetySuit


http://www.youtube.com/watch?v=QQdsAzMQZf8


Ha valaki segít (linkeli, elküldi privátban...), azt nagyon megköszönöm!:)



#zene #cím #AMV #SafetySuit
2013. ápr. 22. 16:22
 1/4 A kérdező kommentje:
*Hegedűhanggal kezdődik, nem ilyen csilingeléssel(?), mint a videóban.
2013. ápr. 22. 16:49
 2/4 anonim válasza:

vidtomp3.com

Ezzel le tudod tölteni a videó zenéjét mp3 formátumban.

2013. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A videót le tudnám tölteni mp3 formátumba, azzal nincsen problémám.:) Meg amúgyis két különböző szám szerepel benne, na meg a szöveg, így már az is jobb, ha videóként töltöm le.

Csak a zene nem ugyanaz, mint amiket a címére kiad, illetve nem az a feldolgozás(?)...:/

2013. ápr. 22. 17:28
 4/4 anonim válasza:
Őőőőő izé hozé...nah szóval az van h sztem te sosem hallgattad végig azt a számot... http://www.youtube.com/watch?v=8KuGdfoReco 2:00-tól hallgasd csak...Ez ugyanaz a zene ami oda bevan vágva! ez nem egy feldolgozás!ez maga az eredeti zene és igen ez egy pop/rock...szóval nemis értem a kérdést se igazán h te most mi a fenét akarsz? azthitted h az a zene ami oda bevan vágva az elejére szóval h az egy hosszabb zene? xDD epic vagy ember...:D ott van a discben is a cím ha végig hallgattad vna a zenét levágtad vna h az csak egy részlet belőle az nem egy másik feldolgozásból van..:D
2013. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!