Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet még punk zenében újat...

Lehet még punk zenében újat mutatni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Bármilyen zenében lehet újat mutatni, a punkban is, csak tehetség kell hozzá.
2009. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
22%

előzőnek:

a punkban nem lehet újat mutatni. kiégett, meghalt.

már a crass is megénekelte a 70-es évek végén.

"yes, i know, punk is dead, it's another cheap product for the consumers' head."

a mai világban sajnos nem sok értelme maradt a punk szubkultúrának.

2009. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Thurston ***** válasza:
8%
Lehetne, csak aki zenei egyediségre törekszik, meg nagyjából ért valamit az enéléshez, az bizonyára nem egy punk bandában fog játszani.
2009. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A "tehetség" meg a "punk" nem ellentmondás? :)
2009. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Már miért lenne?????? Felháborítónak tartom, hogy csak azért mert valaki nem szereti, akkor már le is kell szólnia! Ilyeneket én is tudnék mondani, mint pl. a tuc-tuc-hoz sem kell túl sok, de minek veszekedni? Ha valaki nem szereti, ne hallgassa, de ne is szólja le!
2009. szept. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Thurston ***** válasza:
4%
Ez nem ízlés kérdése. Hanem igényesség. Oké, neked nincsenek olyna nagy igényeid. De látod, sokaknak igen. Amúgy még egy tuc-tuc szám elkészítése is sokkal nagyobb kihívás, mint egy tankcsabda vagy Junkies szintű dal összerakása.
2009. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem állok le veletek vitatkozni. Mindenki szeresse azt a zenét amit akar.
2009. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A 17:38-es vagyok.

Honnan veszed, hogy nem szeretem? Punk zenén nőttem fel. Csak ami tény, az tény, kérlek szépen.


10:54-es nek:

Igényesség meg a tuc-tuc? Csak azért, mert 20.000 Ft egy belépő egy vájt-partira? :)

A tuc-tuc szám elkészítése sem nagyobb kihívás, hidd el. Viszont a punk zenét játszó zenekarok legalább

eljátsszák azt a minimumot, amit összehoztak. Érted, ZENÉLNEK, nem csak gombokat nyomogatnak meg csavargatnak.

Ráadásul nincs két ugyanolyan hang vagy dobleütés, amitől igazán "élő" lesz a zene.

2009. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
már nem tudom mit higgyek, eddig azt hittema punk él, de nagyon el vagyok bizonytalanodva
2010. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy most szereztem be az új Propagandhi albumot, azzal pl. sikerült újat mutatniuk nekem.
2010. nov. 4. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!