Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki lehet valahogy játszani a...

Ki lehet valahogy játszani a rendszert?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 2 hét múlva szeretnénk menni barátnőmmel Budapest Parkba Hooligans koncertre. Barátnőm elmúlt 18. Engem mindenki 16-17-18 évesnek néz.. még az osztályom is először annak nézett, mikor év elején átjöttem a mostani sulimba.

Ha esetleg kint azt mondom, nem hordom magamnál a személyimet, elhiszik? Vagy kaphatnék más tippet, hogy hogy juthatnék be?

(esetleg küldök képet üzenetben, ha kiváncsi vagy:)



2013. ápr. 14. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor még nem voltam tizennyolc, csak hasonlókorú mint tte úgy jutottam be ilyen helyekre, hogy van egy idősebb barátom aki hasonlóan néz ki mint én, kölcsönkértem a személyiét.
2013. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs olyan haver, barát, aki hasonlít rám:S max anyum. ő viszont le se tagadhat:D
2013. ápr. 15. 06:18
 3/7 anonim ***** válasza:
a legtöbb koncertre 14 év felett már felnőtt kiséret nélkül is be lehet menni, ha meg a barátnőd már 18 feletti akkor végképp nincs miért aggódni, meg am se nagyon szokták nézni ilyeneknél hogy mivan...
2013. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
direkt megnéztem, hogy október óta a Park területén kiskorúként 22 óráig lehet tartózkodni felnőttel. De nagyon örülnék ha mehetnék, mert ez a banda nagy szerepet játszik az életemben:))
2013. ápr. 15. 17:30
 5/7 A kérdező kommentje:
írtam fb-on a parknak, és 18 év alatt csak tényleges szülővel lehet. ez nagy baj?
2013. ápr. 16. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is csak 16 vagyok, én Paramore koncertre szeretnék menni. Szüleimet nem feltétlenül tudnám elráncigálni oda, úgyhogy én is a személyis trükkel fogok próbálkozni. Amúgy ha van ismerősöd akinek van diákja, és elmúlt 18, az is jó, és ott talán találsz olyat aki még hasonlít is rád picit. Ott be lehet kamuzni hogy régi a kép a diákon.
2013. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beengedtek végül? (Tudom régi, de hátha olvasod)
2015. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!