Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos vagy akusztikus...

Elektromos vagy akusztikus gitárt vegyek?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek hozzá, kb. fél éve tervezem, hogy veszek egyet.

Teljesen nulla hozzáértéssel, és teljesen szűz kezekkel. :)

Olvasgattam utánuk és egy Cort AD810 NS-t néztem ki.

Olyat lehet csinálni egyébként, hogy csak veszek hozzá egy hangszedőt és annak segítségével használnám erősítővel együtt?



2013. ápr. 13. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy jobban járok ha csinálok egy ilyet: http://www.youtube.com/watch?v=Cdu9QNE40Oo&list=PL43D767294D..
2013. ápr. 13. 15:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a videót nem tudom viccnek szántad-e :D de nagyon sürgősen felejtsd el :D

Én magamtól tanultam gitározni. Letöltöttem a guitar pro-t, hozzá számokat, aztán minden jött magától. 2 év gitározás után mentem csak gitártanárhoz, de azt is továbbfejlesztés miatt. Nagyon sokat lehet tanulni netről kis kitartással.

Én személy szerint az akusztikus gitárt ajánlanám. (Én egy olcsó suzuki márkájú klasszikus gitárral kezdtem)

Akusztikus gitáron nehezebb játszani egy kicsit.. ehhez hozzá szoksz és sokkal könnyebb lesz később elektromoson. Először vegyél egy akusztikus gitárt... az olcsóbb is, tehát ha mégse jön be neked annyira, nem dobtál ki egy vagyont. Azon tanuld meg az alapokat, gitározgass, majd amikor úgy látod hogy vagy pénzed rá, vagy kedved, akkor vedd meg az elektromost.

Egyébként ha letöltötted a guitar pro programot, ezen az oldalon szinte minden számot megtalálsz amit megtanulhatsz: [link]

A TAB olvasáshoz pedig nézz utána.. nagyon egyszerű, de ha gondolod leírom ha eldöntötted merre indulj :D

Keresőjébe beírod amit akarsz, és kész :) .. letöltöd.

Remélem tudtam segíteni.

2013. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem ezt megveszem: [link]


Rendelésről mi a véleményetek?

2013. ápr. 13. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jó gitár. :)

Rendelésről? Mármint a biztonságról? Én tőlük rendeltem basszusgitárt. Maximálisan meg voltam elégedve mindennel.

2013. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!