Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeri esetleg valaki ezt a...

Ismeri esetleg valaki ezt a zenét/videóklippet?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit hülye kérdés, de nyáron a Music Channel elég sokáig nyomatott egy zenét aminek sem az előadóját sem a címét nem ismerem. Arra emlékszem, hogy egy szőke és egy barna hajú lány énekelt benne egy kocsiban és volt még ott pár lány a klippben. Nem olyan fontos, de ha valaki esetleg ismeri az legyen szíves írjon. Tudom, ez így nehéz meg minden:D Még annyi, hogy elképzelhető az is, hogy egy Megan és Liz szám volt, de nem vagyok benne biztos.

#zene #videó #ismered-e
2013. ápr. 13. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen-igen:DDD Köszi:) Úgy jött elő ez az egész, hogy uncsitesómmal veszekedtünk, hogy egy alap szar zene mitől lesz eladható, és mint ebben is maga a dal nem egy nagy szám mégis egy csomó ideig nyomatták a zenecsatornákon mert olyan a klippje:d Köszi
2013. ápr. 13. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!