Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlana valaki egy őrült...

Ajánlana valaki egy őrült hangos, fülsüketítő videót a Youtuberól?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy zene, éneklés, üvöltés, vagy valami gépi hang, akár szirénázás is lehet. Ami úgy tart egy percig legalább.


Kerestem már magam is, de egy sem elég hangos.

Nagyon kéne pedig.


Ha valaki tud egyet, linkelje!

Köszi!



2013. ápr. 10. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat, hogy gyereksírás, elvileg az a legidegesítőbb hang /ha jól sejtem, ez a célod ;) /
2013. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előtte azért halkítsd le, mielőtt megnéznéd:D:D

youtube.com/watch?v=6zu9svX2L7A

youtube.com/watch?v=uMoX5M34soc

2013. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kettes! Ezek inkább viccesek, vagyis ijesztőek. :-)


Nekem olyasmi kell, ami hangos, és sokáig folytonosan hangos!

Első! A gyereksírás is jó ötlet, de olyat se találtam őrült hangosat és folytonosat.


Egyébként nem a családtagokat akarom felidegesíteni. Hanem egy telefonos zaklatót akarok lerázni. Naponta többször telefonál, hogy rámsózza a hülye termékét. Nem érti, hogy nem kell. A telefont nem tehetem mindig mellé, mert más és egyben fontos hívásokat is várok. A jó szóból nem ért, valamit tenni kell már, ez az utolsó ötletem.

2013. ápr. 11. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!