Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Annyeong, Tudnátok nekem...

Annyeong, Tudnátok nekem mondani K-Pop bandákat?

Figyelt kérdés

(PL.: Bigbang, 2NE1, SHINee, Boyfriend, Suju)

Előre is köszi!

=}



2013. ápr. 8. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
NU'EST, A-prince. Az utóbbi nem valami híres a többihez képest Magyarországon, de gondoltam megemlítem, mert első Kpop bandaként adnak nálunk koncertet május 4-én. :) Talán még van rá jegy.
2013. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

B1A4, SNSD, Miss A, Girl's day, Exo-m, Exo-k, Infinite, U-kiss, vixx, btob, Epik High, 100%, tablo, offroad, 9muses, exid, Lee hi, sistar, two x, b.a.p, cnblue, block b, fix, 2yoon, JJproject, k.will, c-clown, mblaq, secret, tvqx,t-ara, tiny-g, ga.in, ailee, top girl, boyfriend, glam, g.na, teen top,

ennyi elég lesz? :)

2013. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak üzenem,hogy az A-prince nem jön Magyarországra,mert lemondták az egész turnét! :/



MBLAQ, B2ST; SS501; B1A4; BoA,F(x),DBSK,JYJ; Bigbang, TRAX; ZE:A, 4minute, 2pm, Dalmatian, 2am.

2013. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2013. ápr. 14. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Blackpink, BTS, Twice, Le Sserafim, New Jeans, NMIXX, BABYMONSTER, Stray Kids, Itzy, IVE, (G)I-dle, Aespa, EXO, TxT, Mamamoo, ATEEZ, Red Velvet, KARD. Ennyi jutott most az eszembe.
2023. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!