Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nincs valakinek fiók mélyén...

Nincs valakinek fiók mélyén heverő dalszövege?

Figyelt kérdés

Kedves Alkotó! :)


27 éves lány vagyok, gyerekkorom óta énekelek. Több együttesnek is a tagja voltam, feldolgozásokat és saját dalokat is játszottunk. Néhányat én írtam, néhányat mások. (Sajnos írói vénám nem olyan fejlett, mint szeretném...)


Olyan embert keresnék, akinek lenne dalszövege amit ellentételezés nélkül, csak az írás kedvéért rendelkezésemre tudna bocsátani.


Stílusban teljesen vegyes az érdeklődésem, leginkább az akusztikus témák és a líraibb dalok érdekelnek, de szívesen játszom vidám dolgokat is.

(irányvonal: Madilyn Bailey, Boyce Avenue, Taylor Swift)


Kb egy éve kezdő szinten gitározok, a dalszövegekhez gitárra írnék zenét. Nem vagyok profi, csak egy ügyesebb lelkes amatőr. Célom nem is a pénzszerzés lenne.


Huh, most hosszú lenne mindent kifejteni, amennyiben érdekel a dolog, írj privátot és beszélgessünk a dolgokról! ;)

Demoannyaggal rendelkezem, ha nyitott vagy az együttműködésre, írj! :)



2013. ápr. 7. 21:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!