Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik Hooligans, Ákos,...

Melyik Hooligans, Ákos, Republic, Tankcsapda számot lehet a legkönyebben eljátszani gitáron?

Figyelt kérdés
Szerenádra készülünk. :)

2013. ápr. 6. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tankcsapda: Egyszerű dal. Ez tényleg annyira egyszerű, hogy itt kezdődik a gitározás...
2013. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tulajdonképpen a tankcsapda és a republic azok a zenekarok, ahol ha egyet el tudsz játszani, akkor mindegyik menni fog. jó, néhány tankcsapda dalnál ha gyorsabb, akkor egy picit nehezebb, de többnyire ugyanazok az akkordok vannak, úgyhogy legalább 50dalt tudnék mondani, ami annyira könnyű, mint az egyszerű dal. ákosnál vannak "nehezebb akkordok", hooligansnél meg fontosabb dallamok amik nehezebbek egy nagyonkezdőnek, de tulajdonképpen egyik sem kéne, hogy problémát okozzon, ha csak nem vagytok túl kezdők még
2013. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hunbula ***** válasza:
100%
Tankcsapda Lopott könyvek. Soronként váltakozva Em / D ha jól emlékszem, refrénben meg van egy plusz C. És ennyi. :D Legfeljebb szernádra nem játszátok el a refrént, anélkül még akár illhet is :)
2013. ápr. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
az egyszerű dal nagyon könnyű! Az egész áll vagy 4 akkordból. Ez az a ház is egyszerű, a többit még nem néztem.
2013. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hali!!:) Én azt tudom, hogy a "Minden, ami szép volt" nem nehéz:):)
2013. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hooligans - Eljátszott gyémánt se nehéz annyira :)
2013. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!