Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jó hangja van...

Szerintetek jó hangja van Perry Edwards-nak? (Little Mix)

Figyelt kérdés

#Little Mix #Perry Edwards
2013. ápr. 4. 15:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1. Perrie :)

2. Én imádom ezt a lányt. Nem csak azért, mert a hangja nagyon jó, és egy nagyon tehetséges lány, hanem azért is, mert rendkívül vicces, és kedves. A kérdésre válaszolva: Igen, ez nem is kérdéses :)

2013. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Anett** válasza:
IMÁDOM A LITTLE MIX-ET!!!!! nekem Perrie a kedvencem, de mindenkit szeretek. Imádom Perrie stílusát, a mély, erős hangját, a haját minden változatban. Nekem az első számú példaképem, és annyira, elmondhatatlanul imádom, és minden vágyam h találkozzak vele!!!!!!! Nincs nála jobb énekes, vagy híresség. Mixers Forever!!!!!!!!!!
2014. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
az egyik legtehetségesebb hangú énekesnő akit ismerek,csodálatos hangja van,libabőrözök tőle mindig :)
2014. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!