Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Leander koncertről vélemény?...

Leander koncertről vélemény? Gondolom megéri :D

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon jók, faszán tolják liveban, bár utolsó koncertjükben picti csalódtam, kevesett zongorált leander, több ment felvételről (zongora) de amúgy megéri
2013. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előre vetítem, nem vagyok nagy fan, de már volt szerencsém hozzájuk.

Élőben messze nem hozzák azt a zenei színvonalat, amit felvételen, de ugye nem is ezért megy az ember (meg hát nem gépek ezek), tehát ezt hagyjuk is. :)

Hangulatban vegyes érzéseim voltak, elsőre nem maradtam benn néhány számnál tovább, bár ott rendesen túl is volt hangosítva a terem, meg elegem volt a sikítozó tizenéves lánykákból.

Másodjára jobb volt a hangzás, a fíling is jobban átjött, a rajongók eléggé élték is, szóval az ő elvárásaiknak szerintem teljesen megfelelt - megjegyzem, én se bántam , hogy ott voltam, bár nem lettem rajongó.

A zenekar közvetlennek, jó fejnek tűnt, jól kommunikálnak a közönséggel.

Engem leginkább a rajongó fiatal közönség zavart.


De ha szereted őket, feltétlen menj el, az élő zenénél nincs jobb buli!

2013. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bumbi02 ***** válasza:
Pont a 8. Főbűn megy..:) Ha tehetném elmennék, bár néztem egy két koncert felvételüket, ahol nem igazán remekeltek. Azt az énekhangot amit stúdióban letol, basszerozás közben nem igazán lehet előhozni. Sajnos olyan felvételeket láttam többnyire, ahol basszerozott közben.
2013. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
spec. ismerem leandert és nem egyszer közölte már, hogy ezt az egészet a csajozásért csinálja... a koncertjein annyi tinigáré ugrál, hogy nem győz közülük válogatni. jó, mi?
2013. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó volt, bár tény, hogy annyira tényleg nem volt színvonalas előadás. Szerencsére erre legalább a közönség összetétele jó volt. :)
2013. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!