Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Green Day-hez hasonló stílusú...

Green Day-hez hasonló stílusú banda?

Figyelt kérdés
a Green Day zenéjéhez hasonló számokat, bandákat, énekesek keresek, lehetőleg angolt:)

2013. márc. 27. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sum 41, igaz, kanadai, de akiknek a Green Day bejön, rendszerint őket is szeretik.

És még talán a Simple Plan, az egy kicsit talán poposabb, mint a fent említett kettő, de én amikor valami "gríndéjeset" akartam, amit nem a szüleim hallgatnak, akkor találtam rá erre az együttesre.

2013. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rise Against.
2013. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a greendayt,meg a sum41-et és a Simple plant is.xd

amúgymeg:billy talent,three days grace,skillet,my chemical romance,muse,30 second to mars

2013. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ezek hasonlítanak, de A GREEN DAY-BŐL NINCS MÉG EGY. :'( Nem is tudom, mi lesz velem, ha mindegyik számukat ismerni fogom, mit fogok hallgatni. A Green Day-re lehet mondani, h punkrock, de ezt igazán nem lehet behatárolni. :/ Sem PUNK, sem ROCK, sem PUNKROCK, sem POP-PUNK, sem POP-ROCK.
2013. márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Jo ezek nem nagyon hasonlitanak ra de mint punk nekem ezek a kedvenceim: sex pistols, the clash, nirvana..

Viszooont FOXBORO HOT TUBS es THE NETWORK ezek annyira hasonlitanak a Green Dayre h ugyanazok a tagok:D csak ajanlani tudom.

2013. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!