Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok, miért oszlott...

Mit gondoltok, miért oszlott fel a My Chemical Romance?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokra nem vagyok kíváncsi, amikben gyűlölködés van, ugyanis sokan szeretik őket.
2013. márc. 24. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem őket, nagyon sajnálom, hogy feloszlottak. Szerintem valamilyen tagok közötti összeveszés állhat a dolgok mögött. Azt nem hinném, hogy "kiégés" miatt hagynák abba, mert a Conventional Weapons nagyon jó és sikeres lett, és egész eddig még 2013 végére tervezték az új albumukat kiadni :/
2013. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Konkréten nem tudunk semmit sajnos, de én biztos vagyok benne, hogy kapunk egy bővebb magyarázatot is a közeljövőben. Az kizárt, hogy egy pár soros bejegyzésben vetnek véget a 12 évnek.

Amúgy remélem nincs komolyabb oka, csupán, hogy nincs idejük a családjaik mellett (Raynek most lesz gyereke, Gerardnak is ott van Bandit, Franknek is a gyerekei, Mikey szerelmi élete most meg ugye önmagában is elég gubancos). De akkor meg miért nem hiatusra mentek, mint a FOB, hogyha ezek rendeződnek, akkor visszatérjenek? :D

Amúgy elég sok mindent hallani, szóval már nem is tudom mit higyjek, nem kezdek reménykedni semmiben, amíg ők nem mondanak valamit.

2013. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Nekem is ez a 2 verzió fordult meg a fejemben. Nagyon sajnálom, hogy feloszlottak, 9 éve szeretem őket, így mondhatni, "velük nőttem fel" (21 vagyok).

Remélem tényleg kifejtik majd kicsit bővebben, hogy mi az ok.

2013. márc. 24. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok:)

update:

[...a levél hosszú eleje amivel nem spammelek de ha valaki még nem olvasta és érdekli akkor elküldöm szívesen]


My Chemical Romance is done. But it can never die.

It is alive in me, in the guys, and it is alive inside all of you.

I always knew that, and I think you did too.


Because it is not a band-

it is an idea.


Love,

Gerard

2013. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pont az előbb olvastam én is. :)


Már csak azt sajnálom, hogy 2011-ben nem tudtam elmenni a koncertjükre... Ti voltatok?

2013. márc. 26. 10:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem, még indig nem bírom feldolgozni, hogy nem fogom őket élőben látni soha. :(
2013. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel hasonlóképpen vagyok... Bár én még igazán fel se fogtam!

2011-ben azért hagytam ki, mert inkább Good Charlotte-ra mentem (szintén tinikorom egyik nagy kedvence :) ), mert onnan egyszerűbb volt hazajutnom, és az utazás szempontjából is olcsóbb volt. Akkor úgy voltam vele, hogy legközelebb jöhet a My Chemical Romance... :(

2013. márc. 26. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Én meg akkor még fiatal voltam, hogy utazással együtt, és egyedül elengedjenek. Idén megyek 30stm-ra, reménykedtem, hogy jön a MCR is, mert hát 2011-ben is egy napon voltak... de picit benéztem :/


Egy búcsúturnét igazán elviseltem volna, ha ennyire komolyan gondolják. :(

2013. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:(

A 30STM-ot nem ismerem annyira, csak 1-2 számukat szoktam hallgatni. :) Neked előre is jó szórakozást hozzá!

Szerintem ha csináltak is volna búcsúturnét, ide úgysem jöttek volna. Kicsik vagyunk mi ahhoz. :(

2013. márc. 26. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!