Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg lehet még csinálni ebben...

Meg lehet még csinálni ebben a dalban még valahogy a lábdobot, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

[link]


Régen zenéltem, pl ezt a dalt 2005-ben csináltam. Akkor még gagyi hangszórón/fejhallgatón zenéltem és rendre gáz volt a hangminöség amit produkáltam. Többek közt emiatt is hagytam abba ezt a dolgot, mert meguntam hogy nem tudok elérni egy átlagos hangminöséget sem. Mostanába meg nosztalgiázom és elöszedtem pár régi dalt és szörnyülködve látom, hogy milyen bénákat csináltam régen.


2013. márc. 18. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
így utólag már nem nagyon tudsz vele mit csinálni. Amíg megvolta a multitrack, a lábdob sávot össze kellett volna kötni a basszussal sidechain-be. Hiányzik a "pumpálás".
2013. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megvan a project file, sidechaint nehezen lehet megcsinálni itt, mert elnyeli az egész basslinet. Olyannal probálkoztam, hogy csak a bassline alját fogja a kompresszor ne az egész frekvenciatartományt, de nem volt elég jó. A lábdob simán jo lenne, csak nem elég jo minöségü a sample alapból és nem találok hasonlót se.
2013. márc. 18. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!