Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ennek a dalnak a címe?

Mi lehet ennek a dalnak a címe?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon nehéz lenne megtalálni és már próbáltam is rengetegszer... A ClassFM-n adják nap, mint nap ezt a számot, ami erősen Pixie Lott hangjára hasonlít, de nem találok tőle olyan dalt. Ennyit tudok sajnos róla, hogy olyan az énekesnőnek a hangja, mint Pixie Lott hangja (ugyebár külföldi zenéről lenne szó). Nem tudom, hogy ezzel egyáltalán segítettem-e valamit :(

Ha tudnátok a dal címét azt nagyon-nagyon-nagyon oltárian megköszönném, mert már hetek óta vadászok rá, de pl Viva Tv-n sem hallottam még ezt a számot...

Köszönöm szépen!!!


2013. márc. 13. 21:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Sőt a zene stílusa is szinte olyan, mint Pixie Lott zenei stílusa :( Valakinek ismerős, főleg azoknak, akik ClassFM-t hallgatnak... hátha legalább egy szóra emlékeznétek :(
2013. márc. 13. 22:15
 2/5 anonim ***** válasza:

én egy időben egy Kelly Clarkson számra hittem azt,hogy Pixie az bár lehet velem van a baj :D asszem ez volt az de nem vagyok benne biztos :)

http://www.youtube.com/watch?v=H5ArpRWcGe0


talán ha a szövegből meglenne valami!? :)

2013. márc. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ez sajnos, de azért köszi :) Az a szám, amit én hallottam az pörgősebb. Hátha meghallom ma is a rádióban aztán hátha szerencsével járok! :) Köszönöm szépen, hogy válaszoltál! :) :) :)
2013. márc. 14. 07:16
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem az, de amit küldtél az jó :D Köszi :D

Mondom, amit én hallottam ott az énekesnő hangja kísértetiesen hasonló Pixie Lott hangjához... ne keresd tovább, majd megtalálom valahogyan :) Köszi azért, hogy próbáltál segíteni :) :) :) :) :) :)

2013. márc. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!