Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A tiszta énekhangon lehet...

A tiszta énekhangon lehet valamilyen szinten javítani?

Figyelt kérdés
Nagy álmom az, hogy egyszer egy bandában zenélhessek. Élő fellépésekkel, saját lemezzel, meg minden :). Inkább énekesi, vokalista szerepet töltenék be (bár gitározni is tanulok). Ezzel az a bibi, hogy a tiszta énekhangom igen gyatra.. Ha hörögni/ordítani megtanulnék (már nézegettem infókat, el is szeretném kezdeni), és az menne, akkor talán erre lehetne esélyem. Bár ismerek olyan énekeseket, akinek szintén nem megy a tiszta ének (Winston McCall a Parkway Drive-ból például, bár ő nem is énekel tisztán), azért jó lenne, ha tudnék valami mást is, nem csak ordítani, kisebb dallamok, ilyesmik.. Ez tanulható/javítható valamilyen formában, vagy ne is álmodozzak?

2013. márc. 11. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
hú, a kérdésed alapján nem érzem úgy, hogy nagyon egy hullámhosszon vagy a zenével. 20 éve vagyok hivatásos zenész szóval én azt javaslom, hogy elsőkörben olvass utána a dolgoknak, mindent. utána énektanár, zeneiskola, mivel az éneket csak így lehet megtanulni. ha van hozzá tehetséged, megtanulhatod, ha nincs, akkor egy jó tanár elküld majd haza. de készülj fel, hogy nem hörögni és ordítani fog tanítani, hanem énekelni.
2013. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ment PÜ
2013. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!