Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi esélyem lenne találkozn...

Mennyi esélyem lenne találkozni az 1D valamelyik tagjával?

Figyelt kérdés
Ők is tudnak normális emberek lenni? Hogy egyedül mennek ki mondjuk vásárolni a helyi boltba meg ilyenek?
2013. márc. 10. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

0%


Hogy egyedül mennek-e akárhova azt nem tudom, nem foglalkozok velük, de mivel rengeteg tini rajong értük szerintem mindenhova testőrökkel járnak.

2013. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:/ hát én mondjuk sokszor láttam rajongós képet amin éppen a kezükbe van egy szatyor kaja, meg ilyenek...


Még úgy is ha Londonban fogok lakni? Már nem azért megyek ki, mert miattuk, hanem mert kint szeretnék egyetemre járni. Már nagyon régóta :D

2013. márc. 10. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy természetesen nagyobb az esélyed (bár fogalmam sincs mennyit vannak ezek London-ba, és mennyit turnéznak vagy csak utazgatnak), de csak gondolj bele, itthon mennyire gyakran találkozol akármilyen hírességgel? Elég ritkán, Londonba meg még többen laknak, területileg is nagyobb, szóval még kisebb az esélyed rá.
2013. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, még nem találkoztam hírességgel, de azért, mert vidéki vagyok. Budapesten biztos találkoznék, mondjuk a magyar hírességeket nem nagyon ismerem. Maximum az x-faktoros hírességeket ismerném fel, amúgy meg semmi.
2013. márc. 12. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!