Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miben jobb a beats fejhallgató...

Miben jobb a beats fejhallgató a többitől?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy beats fejhallgatót de nem tudom hogy megéri-e, hogy miben jobb a többitől ??

2013. márc. 3. 18:22
1 2
 1/11 tron94 válasza:
0%
minőség, kinézet, és hírnév ! beats by dr.dre ;)
2013. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kinézet és hírnév, hírnév viszont vegyes, mert 12-13 éves idióták körében te leszel a menőgyerek, egy normális ember meg pont divatb**inak fog lenézni.


Egy 25 ezres Shure SRH440 már jobban szól a Beats Pro-nál (ami itthon 100k-ba fáj), más fejhallgatókat már meg sem említem.

2013. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
semmiben, kurv@ drága és csak sajnálni lehet az olyan majmokat akik megveszik
2013. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez egészen stílus fuggő. Neked nem tetszik de pl nekem igen és nem igazán érdekel hogy a fülesem 30 vagy 60 ezer Ft (plána hogy szüleim fizetik :D), és ezt nem csak a divatb***k és a gyerekek szeretik hanem pl azok akiket nem elsősorban a hangzás tisztasága hanem a kényelem és a basszus.
2013. ápr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*érdekel
2013. ápr. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4


Hülyeség, kapsz kényelmesebb fejhallgatót, milliószor jobb basszussal (és minden egyéb hangtartomány is milliószor jobb) feleannyiért se.

Ha egy Trabantot akarnának neked eladni 2 millióért, mert nagyon jól tud menni 50 km/h-val, akkor megvennéd, ha tudod, hogy feleennyiért is sokkal komolyabb kocsit kapsz?

Szóval igenis szar.

2013. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az emberek nagyrészének ez a hangzás bőven elég és azért nem mindegy hogy egy 1millió ft-s cucc 2millióért vagy égy 30ezer ft-s cucc 60ezerért. És azért lásd be hogy ez messze a legszebb, legigényesebb, legdivatosabb és a fikázásotok ellenére ez az egyik legnépszerűbb márka.
2013. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Legszebb? Relatív, de láttam már jobbakat is.

Legigényesebb? Na ez egyértelműen hülyeség.

Legdivatosabb? Ez igaz, de az, hogy divatos valami nem jelenti azt, hogy az jó lenne.

Legnépszerűbb? Szintén nincs köze a minőséghez, csak a marketinghez.

És inkább a 20-25 ezres cuccot adják 100 ezerért, ha ez valakinek jó, az vegye meg, én inkább nem szeretném, ha engem ennyire átverne egy márka.

2013. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem átverés ha tisztában vagy a füles minőségével és aki úgy veszi meg hogy nincs vele tisztában az tényleg hülye. És azt azért ne állítsd hogy pl ez [link] szebb mint ez [link] (és ez még mindíg nem 100k!).
2013. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár az igaz hogy ez a senheiser egyértelműen jobb mint akármeik Beats.
2013. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!