Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Millenium elektromos dobbal, estleg Alesis-sel?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb megvenni? Árban nem nagyon szeretnék drágább kategóriát. Minőségre, estleg kényelmere, hangzásra. Nekem (eddig) igazából a Millenium MPS-200-as tetszik, de nem tudom.....

2013. márc. 1. 18:16
 1/1 anonim válasza:
Szia!Én kezdő dobos vagyok, és körülbelül 1 hete vettem meg a saját szerkómat.Bementem az egyik helyi zene boltba(E-zene, Kecskemét), és ott mondta a tulaj hölgy, hogy Alesist semmiképp ne vegyünk.Árban nagyon jó meg minden, de szinte lehetetlen alkatrészt szerezni hozzá, és 1 évet nem bírnak ki.Ha tényleg ezzel akarsz foglalkozni, be kell ruháznod egy drágább cuccosba.Egyébként még ajánlom hogy szedd össze használtan.Egész jó áron meg lehet kapni őket.Nekünk panelbe kellett felhozni, úgyhogy úgy csináltuk meg hogy maga a szett akusztikus, csak a bőrök és cinek helyett elektromos ütőfelületek lettek rászerelve.És ha ezt így megcsinálod, akkor nem lesz zajos, de később ha úgy alakul visszaállíthatod akusztikussá.Remélem segítettem:) 22/L
2013. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!