Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Green day-nek már kijött az...

Dreamgirl of London kérdése:

A Green day-nek már kijött az iQuatro albuma?

Figyelt kérdés
állítólag jason white állandó tagja lesz a green day-nek,nem tudom hogy igaz-e....de az albumukról sem tudok semmit.Igaz hogy ő lesz az iQuatro borítóján?És ő basszgitározni fog?valaki,segítsééég!

2013. febr. 27. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, én ilyenről nem hallottam. Mádrészt, akkor mi lesz Mike-kal? Átveszia aszólógitárt? Nekem elég furcsának tűnik.
2013. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hülyeség fájna...

A Quatro nem album, hanem DVD, dokumentumfilm. Nem, még nem jött ki.

Jason pedig már ezer éve turnézik a GD-vel, és már hogy kerülne ő a basszusgitárra?! Egyáltalán hogy jön ez ide?

2013. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz mindkettőtöknek a segítséget,azért nem kell hülyének nézni,tényleg fogalmam sem volt róla.de az igaz,hogy jason állandó tag lesz.csak nem tudtam hogy a quatro most akkor micsoda...
2013. febr. 27. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van 3 albumuk az Uno,a Dos,és a Tré.A Quatro egy dokumentumfilm.és még nem jött ki.És igen Jason White lesz a borítón.Őcsak mellékgitáros tehát nem sokan ismerik ugy mint Billiet,Miket és Trét.Már régóta velük turnézik de SOHA nem fogja átvenni Mike helyét.
2013. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Quatro egy dokumentumfilm,ami bemutatja,hogy hogyan készült el a trilógia,a DVD még nem jelent meg,de youtube-n már fent van és szerintem torrenten is,a borítón Jason White lesz :) Igen,Jason mostmár állandó Green Day tag hivatalosan is,ezért a neve felkerült az UNO,DOS és TRÉ lemezre is és természetesen a Quatrora is fel fog :)bocsi,hogy arra is válaszoltam,amire már válaszoltak :)
2013. márc. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami a Youtube-on fent van az még nem az eredeti, az sokkal hosszabb lesz, ha jól tudom...
2013. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2013. ápr. 8. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!