Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok a Blink 182...

Mit szóltok a Blink 182 együtteshez?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná,2 leghíresebb száma az "I miss you" és "All the small things" hallgasson bele és mi a benyomása,aki ismeri az pedig mondja meg a véleményét!?
2013. febr. 26. 23:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Úgy vagyok velük, mint a Sum41-el. Havonta 1-2-szer kedvem támad hallgatni, de ha nem jut eszembe, nem hiányzik.


Jó kis együttesek egyébként, nem is tudnék negatívumot felhozni - na jó, talán a sablonosság, de ez nem egyedi.


A Blinktől egyébként a Mutt a kedvencem - igen, az Amerikai pitének hála :D.

2013. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
:) az jó szám én is nagyon szeretem,fuss Jim fuss! :D
2013. febr. 27. 00:39
 3/21 anonim ***** válasza:
Szeretem, de nem tartozik a nagy kedvenceim közé. Van pár jó és ötletes számuk, amiket gyakran hallgatok, de nekem kicsit sablonosak.
2013. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 AccountManagerkovács ***** válasza:
Utálom őket, mert divatzenekar voltak és "a két leghíresebb számukat" orrba-szájba nyomták a '90-es években.
2013. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Teljesen okés együttes, nem lehet sok rosszat felhozni ellenül.
2013. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4. Hogy érted hogy divatzenekar?A leghíresebb számot mindenki játsza persze,mert azt szeretik a legtöbben ez érthető!Miért lennének divatzenekarok,nem utánoznak más együttest,most sem tértek át dubstepre(mert most az a menő)!Szóval nem értem válaszod!?
2013. febr. 27. 20:58
 7/21 A kérdező kommentje:
3. Sablonosak,miért?Kérlek ha tetszik/nem tetszik indokoljátok meg a választ!:)
2013. febr. 27. 20:59
 8/21 anonim ***** válasza:

Imáádom. :)

Szerintem hasonló a zenéjük a Good Charlotte-hoz. Azt is szeretem. :)))

19/F

2013. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Nekem örök kedvenc :D 17/L
2013. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 AccountManagerkovács ***** válasza:

Divatzenekar: Tökmindegy, mit játszik, nem a műfaj a lényeg. Nyomják a viván és mindenki oda van értük. Anno azt az egy számukat, ami szerinted kettő, én csak egyre emlékszem, mindenütt nyomták, a tvben, a rádiókban és marhára unalmas volt. Nem azt jelenti, hogy másolnak valakit, hanem hogy mindenki oda van értük.


Volt még az a Butterfly-os akármi is, az ugyanilyen volt anno.


Nekem ilyen volt és ilyen marad ez a banda is. Végülis a véleményünket kérdezted, az enyém ez.

2013. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!