Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy csúszhatott ki a Bring...

Hogy csúszhatott ki a Bring me the horizon "Sempinternal" című albuma idő előtt?

Figyelt kérdés
Ugye úgy volt, hogy április 29-én fog megjelenni, és már február 23-án minden torrenten, és mostmár youtuben is fent van az egész album. Ezt tudják Oliék? Vagy nem mérgesek ezért? Mi az oka, hogy ki került? Az Epitaph Records a hibás? Ki fognak valakit rúgni onnan?

#album #post-hardcore #Bring Me the Horizon #sempinternal #epitaph records
2013. febr. 25. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
általában az összes album fent van már megjelenés előtt jóval... valószínűleg tudnak róla de szerintem tudják azt is ,hogy aki megteheti megveszi az albumot és támogatja őket. Az okát nem tudom mondjuk,meg hogy hogyan került máris ki de mindenesetre nem hiszem ,hogy az Epitaph Records lenne a "hibás" emiatt.
2013. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
régen más bandával is volt ilyen, csak már nem jut eszembe melyikkel. bónuszdalt nem fognak írni?
2013. febr. 26. 16:45
 3/11 A kérdező kommentje:
mármint inkább úgy kérdezem: menyi a valószínűsége, hogy bónuszdalt fognak írni? szerintem valószínű :) jó lenne
2013. febr. 26. 20:06
 4/11 anonim ***** válasza:
igen jó lenne :) de fogalmam sincs... reméljük fognak :D
2013. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

most ez mi? figyeld:

1. "Can you feel my heart" lyrics

2. "The house of wolves" lyrics

3. "Empire (let them sing)" lyrics

4. "Sleepwalking" lyrics

5. "Go to hell, for heaven's sake" lyrics

6. "Shadow moses" lyrics

7. "And the snakes start to sing" lyrics

8. "Seen it all before" lyrics

9. "Anti-vist" lyrics

10. "Crooked young" lyrics

11. "Hospital for souls" lyrics

12. "Join the club" lyrics

13. "Skank" lyrics

14. "Chasing rainbows" lyrics

15. "Deathbeds" lyrics



[link]


eddig csak 11 dal volt, most akkor lesz plusz 4? ezazzz:D

2013. márc. 1. 16:36
 6/11 anonim ***** válasza:
áá nagyon remélem :D amúgy állítólag Oli énekel a Hospital For Souls-ban o.O engem kicsit lesokkolna hogy ilyen jól tud énekelni is...de azt mondta hogy az összes dalban ő énekel.
2013. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Jordan énekli a tiszta vokálokat, kizárt hogy Oli ilyet is tudjon:DD
2013. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=9xxglQt8xn0 ebben a videóban mondta hogy ő énekel. kicsit meglepődtem :D de örülök ,hogy kiderült,hogy énekelni is jól tud :D azért élőben is kíváncsi lennék rá ^^
2013. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értemmer ahonan én szedem le oldalról csak 11 zene van az albumba. amugy ti honan szeditek le h még aza pár zene is benne legyen? nekem már rég meg van az uj albumjuk. Én olyan oldalról szedem le ahol csak core van és minden nap frissül az az oldal.
2013. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen 11 szám van az albumon de én úgy tudom ,hogy van talán 2-3 "bónusz szám" amit nem lehet letölteni még max megrendelni azt az albumot amin azok is rajta vannak.
2013. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!