Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ennek a koptatónak mi a neve?...

Ennek a koptatónak mi a neve? (LINK)

Figyelt kérdés

[link]

Ilyet Epiphon SG Specialra lehet ilyet rekni?

Hol lehet koptatót felszereltetni? Ár?



2013. febr. 23. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy tök más gitárra való koptató, egy pont ilyet nem tudom, hogy fel lehetne-e rakni rá. De ha nagyon ilyesmit szeretnél, akkor veszel valahol olyan lapot, amiből a koptató van (mintha stageshop-on láttam volna, hogy árulnak), és szépen csinálsz belőle ilyesmi formájú, de olyan méretű és lyukleosztású koptatót ami jó az sg specialra. Némi kézügyesség és szerszám persze nem árt, de azért nem is egy nagy dolog.
2013. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű az, ez egy háromrétegú koptató és a széle 45 fokban le van csapva.

Mondjuk az a szerencse, hogy viszonylag kicsi és nem kell a hangszedőknek kivágni a helyét.


Szépen megcsinálni eltart egy darabig, ezt tapasztalatból mondom, én már csináltam.

2013. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csináltam. Mondjuk nem tartom fairnek, hogy én CNC maróval csináltam... Úgy azért egy csöppnyivel könnyebb :)
2013. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van még pár módszer, Dremel maróval is meg lehet csinálni egy sablon alapján, úgy se nehéz, és lényegesen elérhetőbb "civileknek" is, mint egy CNC. :)
2013. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!