Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Yiruma River flows in you c....

Yiruma River flows in you c. darabját mennyi időbe telne, mire megtanulnám?

Figyelt kérdés
7 éve kezdtem zongorázni, bár az utóbbi fél évben kissé elhanyagoltam. Mennyi idő telt másnak, míg megtanulta kottából játszani? Kb 1,5 hónapom lenne, mert akkor lenne egy ünnepség-szerűség, ahol játszhatnék. Szerintetek sikerülne (pedállal együtt)?
2013. febr. 22. 20:30
 1/4 A kérdező kommentje:
nem kell kívülről, nézhetem a kottát.
2013. febr. 22. 20:31
 2/4 boboooka válasza:

hát ha 7éve zongorázol, akkor nem tellene sok időbe. én hegedülök már 8éve, és nekem 2hét alatt megvolt, csak minden nap nekiültem a kottának, és kibogarásztam.

kottát küldjek vagy van.? :)

2013. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kotta az van, meg már haladok, de azért köszi:)
2013. márc. 1. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
én fél éve zongorázok, és megy perfektül. Még dupla bal kézzel is megy.(nem tudom ennek mi a neve mert elméletből nem vagyok olyan jó de kiterítem a hangokat és amíg a jobb kéz játszik megy mellette a bal is)
2013. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!