Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Linkelnétek nekem olyan...

Linkelnétek nekem olyan zenéket amik kitartást adnak a futáshoz?

Figyelt kérdés
17/f vagyok. El kéne kezdenem futni és olyan zenék kellenének amik kitartást adnak. Zenei mindenevő vagyok úgyhogy bármi jöhet. Ha lehet akkor magyar legyen. Előre is köszönöm.
2013. febr. 16. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Selena Gomez gyors zenéi nagyon inspirálóak, vagy Red Hot Chili Peppers. De: elmondom, hogy én a futást alig bírom abbahagyni, mert annyira jó csinálni, és ez azért van, mert jól csinálom. Azért szoktunk lihegni, mert nem jól vesszük a levegőt, és így nem is esik jól. Én ütemesen veszem a levegőt. Három picit gyosan be az orromon, aztán három picit ki a szájon, és nem futok gyorsan, próbáld ki. Lehet, hogy az elején még nem fog menni, nekem is csak 3.-ra sikerült, azóta mindennap futok 1 órát, néha még többet is.
2013. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár hónapja futok, én ezeket hallgatom közben,mert valahogy nagyon felpörgetnek:

Kezdésnek mindig: Pantera- Walk , a lüktetése miatt nagyon jó míg elérem a tempót amit végig tartok.

Ezután ezeket szoktam:

Slipknot- Psychosocial,

Guns N' roses- Welcome to the Jungle

Rise Against - Savior ( az eleje, meg a közepe kicsit lelassít,de mikor beindul a szám alig bírok megállni :) )

Avenged Sevenfold- Bat Country ( a szóló közben szinte meg sem akarok állni, sőt mikor már majd "lerohad" a lábam akkor még gyorsítok is)

Avenged Sevenfold- Welcome to the family

AC/DC- Back in Black

Twisted Sister- We're not gonna take it ( ez valahogy motivál)


És a végén szinte mindig: System of a Down- Sugar,mert ez a szám tömény adrenalint ad,de olyan szinten,hogy a végén mikor gyorsul-gyorsul a szám én is gyorsulok, és mivel a szám nem hosszú meg sem érzem,hogy fáradnék(majd utána :D)


Bocs,hogy nem linkeltem,de szerintem neked gyorsabb beírni youtube-ba, mint nekem mindet kimásolni :)

Sok szerencsét a futáshoz.

2013. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2013. febr. 17. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!