Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Online rádiót szeretnénk, de...

Online rádiót szeretnénk, de hivatalosan hogyan?

Figyelt kérdés
Egyenlőre Online, majd a későbbiekben pályázni frekvenciára. Viszont hivatalosan szeretnénk, és nem tudom, hogy honnan lehet igényelni Engedély számot, illetve az NMHH oldalán nem tudok eltájékozódni, hogy milyen úton lehet igényelni, hogy felügyeljék a rádiómat. Segíííííítséééég! Köszönöm!

#rádió #online rádió zene
2013. febr. 15. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Online rádiót simán csinálhatsz, az nem engedélyköteles. Az FM rádiót meg szerintem el is felejtheted mert szerintem nincs annyi pénzed hogy belevágj egy ilyenbe. De elmondom kb a menetét ha érdekel: Évenként kiírnak pár megüresedett frekvenciát, amire lehet pályázni. Utána a kiírt frekvenciát megpályázod, de csak kis közösségi frekvenciára pályázhatsz mert a kereskedelmi rádióhoz még több pénz kell. A kis közösségi rádió nem lehet nyereségérdekelt, csak NMHH-s pályázatokból tudod fenntartani a rádiót, mivel reklámokért elvileg te nem kaphatsz pénzt. Miután ha sokadszorra eljátszottátok az NMHHval hogy te elküldöd a pályázati kérelmedet, ők meg visszadobták, és netalántán elfogadják, akkor ki kell fizetned pár millát a frekvenciáért, plusz a rádiót is be kell rendezned, értem ezalatt az antennát, a 20 wattos erősítőt, a sztereó átalakítót ami nem pár fillér szóval itt ilyen fél milliós dolgokról beszélünk, plusz mikrofon, keverő, egy hely is kell a rádiónak. És valamiből fizetni is kell a havi számlákat, mert minden 0-24ig megy szóval lesz ott egy villanyszámla. Szerintem maradj az online rádiónál, vagy nézz körül milyen közösségi rádiók vannak a környezetedbe és szerintem ha bemennél hozzájuk hogy szeretnél műsort készíteni biztos nem fognak elküldeni hogy nem csinálhatod.
2013. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!