Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen táncos filmeket,...

Milyen táncos filmeket, illetve videoklipeket ismertek?

Figyelt kérdés
Hasonlókra gondoltam,mint Geri Haliwell-It\\\\\\\'s Raining Man c. videoklipje...Filmek jöhetnmek minden mennyiségben,csak táncosak legyenek...Örülnék a linkeknek is.Előre is köszönöm szépen :)
2009. szept. 6. 19:27
 1/9 anonim válasza:
100%
Filmbe tudom ajánlani épp a héten néztem a Step up 1-2,vagy a Honey,Utcai tánc.
2009. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Dirty Dancing 1-2

Egy lépés előre (de ez sorozat)

2009. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
lökd a ritmust, szívem érted REP-es , high school musical
2009. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
High School Musical
2009. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
midnenem a tánc
2009. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindet láttam már,de köszönöm szépen az eddigi válaszokat :)
2009. szept. 10. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:
2009. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Make It Happen - DObd be magad 2008

Lauryn egy poros kisvárosban él, Indiana államban. A fiatal lány szülei meghaltak, ő segít a bátyjának a rájuk maradt családi vállalkozás működtetésében. Könyvelőként dolgozik az autószerelő műhelyben, de álma, hogy profi táncos legyen. Ezért minden szabad percében gyakorol, és élete legnagyobb lehetőségére készül: felvételt akar nyerni az egyik leghíresebb táncakadémiára, a Chicagói Zene- és Tánciskolába. Ám amikor elutasítják, kétségbeesik. Nem akar visszamenni vidékre, de a saját tehetségébe vetett hite is megrendül. Egy véletlen találkozás azonban új fordulatot hoz az életében. Nemcsak szállása, hanem munkája is lesz Chicagóban, mégpedig az egyik legnépszerűbb éjszakai táncos szórakozóhelyen. Igaz, hogy könyvelőként, de a tánctudása nem marad sokáig rejtve. A Ruby's bár színpadán olyan magabiztosságra tesz szert, hogy eldönti, újra megpróbálja a felvételit.

2009. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak: Köszönöm,ezt a filmet még tényleg nem láttam...de a hétvégén megszereztem és megnéztem :) Nagyon tetszett,a többieknek is ajánlom :)
2009. szept. 22. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!