Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a régi szám? ("It's...

Melyik ez a régi szám? ("It's all right, o-óóll right") /lenn több

Figyelt kérdés

Ilyen vékonyabb magas hangon énekli pasi, hogy "all right, ó-óóll rájt" Egymás után 2X mondja, és a másodikat elnyújtva.


Kicsit bulizós, '70-es '80-as '90-es évekből lehet.


Valami ilyesmi, az két szó a szótagszám miatt kellett oda. :$ Kábé ilyesmi hangzású szó amúgy, csak nem tudom, mik lehetnek.


"Vreddneszkóór! vrékkábiszom... it's all right, a-a-all right"


A "Vreddneszkóór" -szerű szót meg így kicsit felkiáltja.

És akkor így hullámzik és kicsit akadozik egyszerre a dallam, mikor második "All right"-hoz ér.


Sláger rádión anno sokat adták.



2013. febr. 7. 21:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
jó h már kb fél órája belinkeltem, de mind1...
2013. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem baj, 70%-os, én végig értettem, és tudtam, hogy ő arra gondol! Én veled vagyok! Ezért írtam be a szövegét, és ezért írtam oda, hogy vreddneszkóór - Let's groove! :)


Én értékeltem! :) Ügyes vagy!

2013. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Már 21:55-kor megvolt, te meg itt hülyítesz minket.
2013. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
:D csak felhúzott, mert itt kerestem neki, aztán mintha láthatatlan lettem volna, vagy nemtudom :D na mind1, a lényeg h megvan. :D
2013. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

LOOOL!! :D Pont kommentet írtam, amikor az 5-ös komment bejött, ezért kerülte el a figyelmemet!!:) Na de tényleg, köszönöm a segítséget, fel lesztek pontozva, ne aggódjatok, és bocsi, tényleg én voltam figyelmetlen, na de legyen béke, szeressük egymást!!! <3

Köszönöm tényleg!!!!:):):) <3 <3 <3

2013. febr. 7. 22:14
 26/26 A kérdező kommentje:

De ez az East 17-es az nekem nem olyan, de a szám címe tényleg stimmel!!:):):)


Na, akkor most tényleg adom a zöldeket!! Alapból is mentek volna már, csak nézelődtem még:):) Márhogy a zenék között:):):) /hallgatózás:):):)


Na de a lényeg, hogy hálás vagyok:-)

2013. febr. 7. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!