Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudok leszedni persze...

Honnan tudok leszedni persze az interneten belül, reason 5-re dubstep patchesek-ek? Ami ingyen van.

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 14:39
 1/4 anonim válasza:
Egy diszkós dobszett és más nem kell. max atmospherik-us hangok, vokálok, leadek de az utóbbiakat a thorban simán kikeverhet a bass-el együtt. Eléggé minimális sample-igényű stílus. Szerintem jobban jársz ha kikevered. Vagy keress rá combinator pakkokra. De igazából nem értem kell. Te mióta reason-özöl?
2013. febr. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most fogtam nemreg neki es csak probalkozom ha esetleg van valami hasznos tipped elfogadom.
2013. febr. 7. 11:14
 3/4 anonim válasza:

Nézz körül youtube-n, én is otl lesetm el pár dubstep hang keverését.

"dubstep bass reason" keress rá így és egy csomó tutoriált találsz. Nézegesd meg őket és amelyik tetszik, kopizd. :) De ha googleban, rákeresel pl "dubstep refill"-re akkor valószínű csak raeson refileket fog kiadni. Persze lesznek fizetősek meg ingyenesek. De ott a torrent.

2013. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lacko123 válasza:

de most akadt egy kis problémám és segítség kellene! Vettem egy procit és egy videókártyát. és mikor elinditom a programot, bedob egy olyat hogy user name

Organization

License number

Már nincs meg a reygen ami volt, és internetközelben sem vagyok szóval nem tudnád ezt nekem kitölteni vagy ilyesmi?

Egyébként reason 5

Version 5

5.0 build 1428

2013. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!