Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektronikus gitárt...

Milyen elektronikus gitárt vegyek?

Figyelt kérdés

Akusztikus gitáron kb 8 éve játszok, de csak saját magam szórakoztatására és nem vagyok valami profi.Most viszont szeretnék venni egy elek.gitárt.

Milyet ajánlotok egy kezdönek? Ja és ujjat szeretnék vásárolni.

Előre is köszi.



#elektronikusgitár
2013. jan. 31. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Heló!


Amit én ajánlanék, annak 50000 ft körül mozog az ára, viszont ezt egy remek hangszer, ami hosszú évekig kiválóan szolgálhat téged:


Ibanez GRG 170 DX Black Night


Olyanok ajánlotta, aki több mint egy évtizede játszik elektromos gitáron - ős is aksuztikuson kezdte -, meleltte pedig egyéb hangszeren is zenél. Ha ez nem tetszik, esetleg drága, akkor azt javasolja, hogy ugyancsak Ibanez-t válassz magadnak.

2013. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8 év azért már elég idő ahhoz, hogy az ember ne feltétlen legyen kezdő és legyen valami elképzelése a zenei ízléséről. Esetleg leírhatnád milyen zenéket szoktál játszani és akkor annak megfelelően talán tudok ajánlani valamit.
2013. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Először is azt döntsd el hogy mennyit szánsz rá.


A két legelterjedtebb típus Stratocaster és a Les Paul. Az eredeti Fender Stratocasterek 150e Ft körül vannak, Yamahában 60-80e Ft körül, egyéb gyártóktól 30e Ft körül is van már tök jó.


Ugyanígy egy Gibson Les Paul többszázezerbe kerül, de a Gibson alsókatergóriájú saját márkás Epiphone-ok már csak százezer körüliek, egyéb gyártóktól 50e Ft körül is vannak tök jók.

2013. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azért ne túlozzunk, 30ezerből közel sincs "tök jó"
2013. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat,

Zenei stilusom igen változo: Metalica, Eric Clapton,egy kis Led Zeppelin, föleg olyan 5 ujjas számokat játszok (nemtom pontosan mi a megfelelő megnevezés,nem akordos és nem is pengetős számok)

A gitárt az Xboxhom akarom kötni egy program segitségével ezzel megspórolom az erősitöt. a Programmal eggyüt lehet venni 3 fajta gitárt:

Les Paul Junior Special-II

Les Paul Special-II ,már 2 pickupos (sajna nemtom miaz a pickup)

Les Paul 100

Bár egyiketsem ismerem csak a különbözö árait.

2013. jan. 31. 13:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen az XBOX360 + Rocksmith oktató szoftver + Gibson's Epiphone Les Paul gitár hármas tanulni tényleg nagyon jó.


[link]


200-330 dolcsi között több csomagban is kapható. A legdrágábbra szerintem nem kár költeni, mert az tényleg teljesen jó.



Google-n, Youtube-on érdemes rákeresned.

2013. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen kábellel tetszőleg elektronikus gitárt tudsz csatlakoztatni USB-n XBOX360, PC, PS3 - hoz.

[link]

2013. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Második válaszló vagyok. "A gitárt az Xboxhom akarom kötni egy program segitségével ezzel megspórolom az erősitöt" - Nálam eddig tartott a segítség nyújtás... Azt hittem gitározni akarsz.
2013. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
megint az a rocksmith.....:D azzal szerintem belekezdeni is kár
2013. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!